Tu čia esi neatsitiktinai…

Aš esu NESHKIS, jaunas lietuviškas prekės ženklas. Man rūpi mūsų visų, o ypač vaikų saugumas bei matomumas gatvėse. Jie gali būti saugūs, jei norės nešioti atšvaitus. Tik yra viena nedidelė problema, kurią gali padėti išspręsti ir tu.

Pavyzdys – užkrečiamas.

Vaikai, kartoja tai ką daro jų tėvai, nors to niekada nepripažins nei vieni, nei kiti, mažieji ypatingai seka vyresniuosius seses ir brolius, kurie mėgdžioja influencerius, pop žvaigždes. Tad jei tu, tavo draugas, kolega, ar tavo klientas, o gal influenceris, kurį pažįsti, nenešioja atšvaitų, tai kodėl turi norėti jį nešioti vaikai, paaugliai, jaunuoliai, hipsteriai, gėlių vaikai, senoliai? 

Man jo tikrai nereikia?

Dabar galvoji, kam atšvaitas man reikalingas aš tamsoje nevaikštau. Ar tikrai? Juk anądien vos pamatei kolegą einantį parkinge, o prisimeni, kaip kaimyną pastebėjai tik paskutinę sekundę, bevalantį sniegą menkai apšvietoje aikštelėje. 

Mąstai, kad atšvaitai baisūs, sugadins mano stilių, kaip aš atrodysiu su geltonos plastmasės juosta? Šiaip šiais metais, ta ryški geltona yra viena iš madingiausių spalvų, tačiau aš kuriu daug stilingų atšvaitų sprendimų, kurie pagyvins ne tik tavo brangios juodos kuprinės stilių, bet tiks ir prie išeiginės rankinės.

Ką gausi?

NESHKIS mėgsta kurti ir tau, neatsitiktinai, gali pasiūlyti originalių, nestandartinių, nematytų atšvaitų sprendimų:

Ir visa tai, NESHKIS gali padaryti ir su tavo ar tavo įmonės prekės ženklo logo, šūkiu ar žinute. Tad užsuk pasižvalgyti po mano e-parduotuvę, o jei norėsi pasikalbėti tel.: + 37069875264.
***
NESHKIS – stilingų ir kokybiškų atšvaitų kūrėjai bei gamintojai. Esame jauni, bet jau turime plačiausią atšvaitų ir su atšvaitais integruotų sprendimų asortimentą kuriamą ir gaminamą Europoje.
  • Mes kuriame tokius atšvaitus, kuriuos norisi nešioti, nes jų originali idėja, jie praktiški, stilingi ir kokybiški.
  •  Mes kuriame ir galime pasiūlyti su atšvaitais integruotus sprendimus drabužiams, rankinėms, krepšiams bei avalynei.
  • Mes bendradarbiaujame su geriausiais Europos gamintojais.
  • Mes tikime, kad atšvaitai yra puiki ir būtina priemonė, užtikrinanti žmonių saugumą.
  • Mes keičiame požiūrį į atšvaitus, formuojame įprotį juos nešioti ir taip prisidedame prie mūsų visų saugumo.

NESHKIS kviečia neštis per gyvenimą saugiai bei stilingai!

O ką tu?*

*Šis šūkis puošia vienus iš atšvaitų batų raišteliams